13:33 25 08 2024 Citeste un ziar liber! Deschide BIBLIOTECA VIRTUALĂ

Eşec usturător suferit de Săgeata Năvodari în amicalul cu Delta Tulcea (video)

16 Aug, 2012 17:00 2213 Marime text
litoral_tv_sigla.jpgDoar o repriză a reușit Săgeata Năvodari să rămână conectată la importanța jocului amical de la Tulcea, cu Delta. La pauză, tabela de marcaj arăta egalitate, scor 1-1, golul oaspeților fiind marcat de Bogdan Oprea. De la cabine au venit practic alte echipe. Delta motivată și eficientă, iar echipa antrenată de Aurel Șunda, apatică și neputincioasă. Rezultatul... trei goluri încasate de năvodăreni în doar 45 de minute. Scor final Delta Tulcea - Săgeata Năvodari, 4-1. Joi, la Agigea, Săgeata se va duela cu echipa locală CS Agigea, cu o formulă de echipă alcătuită din jucători folosiți mai puțin în ultima vreme, iar sâmbătă, de la ora 11:00, pe stadionul Flacăra din Năvodari este programat amicalul Săgeata - Dunărea Călărași.

Redactor: Nicu Dolea

Sursa: Tvlitoral.ro