Polițiștii din județul Constanța au întocmit mai multe dosare penale
Polițiștii din județul Constanța au întocmit mai multe dosare penale
04 Aug, 2016 12:58
ZIUA de Constanta
1739
Marime text



Polițiștii au confiscat cantitatea de pește și au întocmit dosar penal sub aspectul săvârşirii infracţiunii de deţinerea, transportul sau comercializarea fără documente legale a peştelui, icrelor ori produselor din peşte obţinute din pescuit.
Ieri la ora 07.55, polițiștii din cadrul Secției 5 Rurale Cogealac l-au depistat pe C.T., în vârstă de 43 de ani, din localitatea Vadu – județul Constanța, care a condus un autoturism fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.
Astăzi la ora 10.50, polițiștii din cadrul Serviciului Rutier l-au depistat pe S.I.-V., în vârstă de 18 ani, din localitatea General Scărișoreanu – județul Constanța, care a condus un autoturism, pe strada Prieteniei din Constanța, fără fără a poseda permis de conducere pentru nicio categorie de vehicule.
În cauze au fost întocmite dosare penale.
Urmareste-ne pe Grupul de Whatsapp
Comentarii